Cephe Giydirme

Cephe giydirme, firmanızı tam anlamıyla yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan en önemli reklam unsurlarından biridir. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

Harika Reklam olarak biz de size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak uzun
ömürlü bir reklam olanağı sunuyoruz.

Cephe Giydirme Çeşitleri:

One Way Visiyon (Delikli Folyo): Cam yüzey kaplanmış binalarda uygulanan bir yöntemdir. One Way Vision uygulanan binalarda dışardan bakıldığında dijital baskı yüzeyi, yani reklam görülmektedir. İçerden bakıldığında ise folyonun delikli yapısı sayesinde dışarı net bir şekilde görülmektedir.

Folyo Kaplama: Cam ya da kompozit panel kaplı dış cephelerde uygulanmaktadır. Cam yüzeylere uygulandığı taktirde içeriden bakıldığında kaplamanın arkası görünür, dışarısı görünmez.

Vinil Germe: Folyo kaplama ile aynı yüzeylere uygulanabilmektedir. Folyodan farkı ise, girintili çıkıntılı yüzeylere de uygulanabilme özelliğidir. Kaplama sonrasında bina dümdüz halde görünür. Bu görüntüyü elde etmek için kaplamanın uygulanacağı yüzeye profiller kesilip hazırlanır ve vinil, bu profilleri üzerine gerdirilir.

Kompozit Kaplama: Bu kaplama yöntemimiz, firmanızın kişiliğini tamamen yansıtmanızı sağlayacak olan, çeşitli görsel öğeleri üzerinde barındırabilen bir kaplama çeşididir. Genellikle alüminyum kompozit kaplama malzemelerinin her renk ve çeşidiyle uygulanmaktadır.